Почетна тагови желки

таг: желки

Нереална сцена снимена со дрон на една плажа ги восхити љубителите...

Несекојдневното видео кое што било снимено со дрон, ја прикажува најголемата светска популација на големите желки и нивниот пат до крајбрежјето каде што ги...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО