Почетна тагови Жељко Ражнатовиќ

таг: Жељко Ражнатовиќ

Втор ден славење – Мекици во Тител за раѓањето на Жељко...

Вчеравечер повторно се славеше за раѓањето на малиот Жељко Ражнатовиќ, но овојпат во Тител кај родителите на Богдана. Вељко стана татко, а повеќепати неговите пријатели...
Скопје
clear sky
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
69 %
2.6kmh
0 %
Tue
37 °
Wed
35 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО