Почетна тагови железо

таг: железо

Никогаш не би претпоставиле за што служи ова железо на улиците...

Иако нема име, ова интересно железо порано служело за нешто навистина корисно. Освен во Македонија, вакво нешто може да се види насекаде низ Балканот, а...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО