Почетна тагови зенит

таг: зенит

Руски клубови го „меркаат“ Стефан Ристовски

Стефан Ристовски би можел да ја продолжи кариерата во Русија, најавуваат португалските медиуми повторувајќи дека македонскиот репрезентативец има зелено светло за да си замине...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО