Почетна тагови здравство

таг: здравство

По жестоките притисоци од јавноста, Филипче се предомисли: Ако сакате промена...

Министерството за здравство доцна вечерва испрати соопштение во кое тврди дека  „оперативен зафат за промена на полот нема да постои на сметка на Фондот за здравствено...

Ќе се најде ли лек за најголемата болка на Клиничкиот центар...

Во најголемата болница во државава тешко е да се влезе или да се излезе со автомобил, со тешкотии влегуваат и амбулантните возила, пишува Здравство24.мк. Но...
Скопје
clear sky
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
69 %
2.6kmh
0 %
Tue
37 °
Wed
35 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО