Почетна тагови запросување

таг: запросување

(ВИДЕО) Луна Џогани кажа ДА: Никој не веруваше во нивната љубов,...

Пејачката Луна Џогани доби изненадување кое не го очекуваше. Имено на претходно подготвена забава, нејзиното момче Марко Миљковиќ ја запроси пред најблиските. Видно возбудена и...

Бремената Софија го кажа судбоносното „ДА“: Целиот свет зборува за ова...

Српскиот фудбалер Лука Јовиќ повторно е во центарот на вниманието, овој пат за романтичен чин. Тој и предложил брак на својата девојка Софија Милошевиќ во...

Дунавка „леташе во облаци“ и кога дојде ред да се сврши:...

Манекенката Дунавка Трифуновска ќе се мажи! Екс директорот на Агенцијата за спречување перење пари Ване Цветанов ја побарал раката во авион, на враќање од...

Жените кои кажале „Не“ откриваат: „Еве зошто ја одбив понудата за...

По правило, човек веќе треба да биде прилично сигурен во саканата личност кога ќе ја побара нејзината рака. Тој избира романтичен датум, купува скап...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО