Почетна тагови запалена

таг: запалена

ФОТО: Запален автомобил „Рено лагуна“ во Ново Лисиче

Во скопската населба Ново Лисиче синоќа се запали автомобил од марката „Рено лагуна“. До овој момент нема официјални информации за тоа која е причината за...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО