Почетна тагови замрзнување

таг: замрзнување

(ВИДЕО) 19 годишна девојка била замрзната на -30 степени, а после...

Џен Хилард имала 19 години кога возела автомобил и доживеала сообраќајка на заледен пат, па решила пеш да побара помош. Надвор била зима, па девојката...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО