Почетна тагови закочен сообраќај

таг: закочен сообраќај

СООБРАЌАЕН ХАОС УТРОВО НА ВЛЕЗ ВО СКОПЈЕ- колони автомобили заглавени во...

Редици колони утрово се создадоа на влезот на Скопје во Автокоманда. Сведоци за КУРИР велат дека утрово сообраќајот таму е закочен, а истото се случувало...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО