Почетна тагови захарова

таг: захарова

ЛАВРОВ МУ СЕ ИЗВИНИ НА ВУЧИЌ

Шефот на руската дипломатија му се извини на претседателот на Србија за контроверзниот пост на Фејсбук на Марија Захарова, изјави советничката на Александар Вучиќ...

Захарова објасни зошто фотографијата од Вучиќ пред Трамп ја спореди со...

Портпаролката на Министерството за надворешни работи на Русија, Марија Захарова, изјави дека нејзиниот пост на „Фејсбук“ не е добро толкуван. Захарова изјави дека соопштението укажува...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО