Почетна тагови уснија реџепова

таг: уснија реџепова

Бизарен оглас кружи на интернет: „Се продава креветот на кој почина...

Уснија Реџепова беше една од најголемите sвезди од седумдесеттите и осумдесеттите години, па дури и деведесеттите, кога жареше и палеше со песните и изгледот. Заедно...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО