Почетна тагови украински

таг: украински

ВИДЕО: „Њујорк тајмс“ објави снимка од соборувањето на украинскиот авион во...

„Њујорк тајмс“ објави видео-снимка на која наводно се гледа како иранска ракета го соборува украинскиот авион во близина на аеродромот во Техеран, при што...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО