Почетна тагови тутун

таг: тутун

Јапонците масовно го загреваат тутунот – дали драстично ќе падне продажбата...

Иако се верува дека пушењето е најпопуларно во посиромашните земји, Јапонија не е таков пример – тоа е една од најпознатите технолошки напредни земји,...

Видео: Финансиска полиција спроведе акција во скопско Љуботен, жителите незадоволни и...

Финансиската полиција од утрово спроведува акција во скопското село Љуботен, каде со помош на припадници на МВР се врши претрес во куќите. Акцијата почнала...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО