Почетна тагови турист

таг: турист

Турист сакал да земе песок од плажа на Сардинија: Казнет со...

Француски турист е казнет со повеќе од илјада евра парична казна откако се обидел да ја напушти Сардинија со повеќе од четири килограми песок...

ТУРИСТ ВО ГРЦИЈА ПЛАТИ СМЕТКА ОД 130 ЕВРА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА...

Турист платил сметка од 130 евра на грчкиот остров Родос за чистење на ушите. Според телевизијата Скај тоа е нов случај на „пројава на печалење...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО