Почетна тагови три нови симптоми

таг: три нови симптоми

УШТЕ ТРИ СИМПТОМИ НА КОРОНАВИРУС: СЗО ги додаде на листата

Уште три симптоми постојат и укажуваат дека луѓето се заразени од коронавирусот. Светската здравствена организација (СЗО) на списокот на досега познатите симптоми како покачена температура,...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО