Почетна тагови Треј Бурк

таг: Треј Бурк

NBA-Лука доби одличен нов соиграч

Далас Маверикс и Хјустон Рокетс направија размена рано утрово. Двата тима од Тексас се решија за трампа која Кристијан Вуд го доведе во Далас а...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО