Почетна тагови трчање

таг: трчање

Физичка активност, а не телефони и технологија – тоа е најважното...

Самиот Алберт Ајнштајн вели дека животот е како возење велосипед. Мораш да продолжиш за да го држиш балансот. Недостатокот на физичка активност комбинирано со лошата...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО