Почетна тагови темелковски

таг: темелковски

Нелоски: Темелковски и Шилегов сакаат во Кисела Вода да населат еден...

Претседателот на Градски комитет при ВМРО-ДПМНЕ, Владимир Нелоски утринава гостуваше во емисија на Алфа телевизија при што посочи дека Темелковски и Шилегов сакаат во...

Темелковски до Антиќ: Исправаш „криви дрини“ наместо да си како Пандев...

Се ближи стартот на сезоната во кошаркарското првенство, што традиционално е и време за „бури“ во овој спорт. Поранешниот директор во федерацијата, Владимир Темелковски,...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО