Почетна тагови телохранител

таг: телохранител

Памела Андресон е во врска со својот телохранител

Актерката Памела Андерсон, која што се разведе од холивудскиот продуцент Џон Питерс неколку дена откако го врзаа јазолот во јануари годинава, се дружи со...

Сестрата на контроверзниот принц наредила на телохранител да претепа работник: “Убиј...

Додека за принцот на Саудиска Арабија често се пишува како за моќник кој е подготвен на се, а постои сомнение и дека го наредил...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО