Почетна тагови танц

таг: танц

[Видео] Српска докторка провокативно танцува пред огледало

Низ Србија вчера се прошири видео од русокоса жена, со истакнати атрибути која танцува на работното место. Настапот на докторката пред огледалото, кој и...

(ВИДЕО) Професорката покажа како игра рок: Saturday night fever со Силјановска-Давкова

Професорката Гордана Силјановска Давкова, секој ден во нејзината кампања изненадува со слободоумниот пристап на работите и нејзиниот веќе добро познат младешки дух. Овој пат професорката...

(ВИДЕО) Стоматолози од Тетово танцуваат во скафандери и маски

Стоматолози од приватната здравствена установа Др. Ванчо во Тетово споделија видео на социјалните мрежи како танцуваат во скафандери и маски, со цел преку позитивни...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО