Почетна тагови супстанца

таг: супстанца

Навални имал „смртоносно средство“ во организмот, тврди неговиот тим

Во организамот на Алексеј Навални, според нaводи на неговиот тим, е пронајдено најверојатно „смртоносно средство“. Досега не е добиена дозвола за лекување на Навални...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО