Почетна тагови супермаркет

таг: супермаркет

Мајка и ќерка биле избркани од супермаркет, бидејќи биле вака облечени...

Мајка и ќерка од Велика Британија се пожалиле од персоналот на една продавница кои сакале да ги исфрлат поради облеката која ја носеле. Шантел Хамфрис...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО