Почетна тагови супер моќи

таг: супер моќи

9 луѓе со супермоќи кои ниту науката не може да ги...

Сите сонуваат за уникатни моќи, но некои луѓе навистина ги имаат. Суперхерои од реалниот живот: Тим Кридланд - мажот што не чувствува болка Може да си ја...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО