Почетна тагови Стеван Јеловац

таг: Стеван Јеловац

ТРАГЕДИЈА-Почина Стеван Јеловац

Страшна вест ја потресе кошаркарска Европа. Вечерва, српскиот кошаркар, Стеван Јеловац ја загуби најважната битка.  На 14 Ноември, Јеловац колабираше на тренинг со својот клуб,...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО