Почетна тагови стефан

таг: стефан

Ретко може да го видите во вакво издание: Стефан од „Некст...

Летото и летната сезона заврши, иако оваа година немавме вообичаени летни одмори односно одмори со одредени протоколи, кои некои ги почитуваа, а некои не,...

Емилија Розман се огласи по рекордниот развод за една недела: “Ќе...

Македонската мисица и модел Емилија Розман експресно „се сврши“, па „бракот на проба“ со несудениот сопруг Стефан Ангелкоски уште поекспресно и заврши. 24 часа познанство, две недели заедништво...

За Мартин од „Некст тајм“ таа е посебна во неговото срце,...

Дека браќата од популарното музичко дуо „Некст тајм“, Мартин и Стефан, се големи љубители на животните сме пишувале неколкупати. Тие освен својата миленичка, мачката Мики,...

Седумнаесетгодишниот иноватор Стефан Јакимовски во светот на машините и електрониката

Седумнаесетгодишниот Стефан Јакимовски живее во светот на машините и електрониката. Подрумските простории во станбената зграда во штипската населба Сењак, каде што живее, ги претворил...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО