Почетна тагови Стефан Ел Шарави

таг: Стефан Ел Шарави

Монца пред потпис со Мауро Икарди

Новиот прволигаш, Монца сериозно му пристапи на преодниот рок. Тимот на легендарните Силвио Берлускони и Адриано Галиани, веќе донесе неколку засилувања со кој даде до...

Миланско трио пристигнува во Монца?

Според последните информации кој доаѓаат од Италија, тимот на Силвио Берлускони е решен да го соедини некогашното трио на Милан. По се погласните наводи дека...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО