Почетна тагови спроведување

таг: спроведување

Лупевска: До кое дереџе сме стасани – се радуваме за спроведување...

Во десет часот изутринава градежната механизација на јавното претпријатие „Македонија пат“ го отпочна уривањето на дивоградбата. Со една хидрауличен клин го кршеа свежиот бетон. Полициски...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО