Почетна тагови спиење заедно

таг: спиење заедно

Во Јапонија мажот и жената не спијат во ист кревет: Имаат...

Без оглед колку е мал нивниот дом, како и другите различни навики, сопружниците во Јапонија најчесто одбираат да спијат барем во одделни кревети, ако...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.8kmh
0 %
Fri
16 °
Sat
10 °
Sun
10 °
Mon
13 °
Tue
9 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО