Почетна тагови соопштение

таг: соопштение

ВМРО-ДПМНЕ: Да се обвини сопствениот народ дека присвојувал туѓа историја е...

Зоран Заев е срам за Македонија. Зоран Заев е штетник и крадец, а не македонскиот народ кој си ја знае, почитува и негува историјата. Да се...

ВМРО-ДПМНЕ: Заев и Русковска ги потценуваат граѓаните убедувајќи дека Боки 13-ка...

Една недела по обелоденувањето на вториот октопод на СДСМ, Зоран Заев и Вилма Русковска се обидуваат да ја измамат јавноста дека Боки 13 бил...

„Фејсбук“ се огласи: Проблемот е решен

Фејсбук соопшти дека споделувањето медиа-фајлови во негови платформи е решен. Корисниците на услугите на компанијата констатираа дека не можат да испраќаат и да добиваат...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО