Почетна тагови Сонцата

таг: Сонцата

NBA-Лука блесна најсилно на “Божиќната” вечер (ВИДЕО)

"Божиќната" ноќ е една од најинтересните за време на регуларниот дел од NBA сезоната. Во вечерта кога милиони ги следеа кошаркарските дуели,...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО