Почетна тагови сомпсонови

таг: сомпсонови

Остварено уште едно предвидување на Симпсонови? Одамна најавиле дека Трамп ќе...

Претседателот на САД, Доналд Трамп, планира да го купи Гренланд. Иако овој остров, како и Данска која има контрола на таа територија, навеле дека...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО