Почетна тагови штудгарт

таг: штудгарт

Реализиран првиот лет на „Еуровингс“ од Штутгарт до Охрид

Со традиционално авијациско добредојде – воден мост за авионот Ербас А 320 на авиокомпанијата „Еуровингс“ и слатки за патниците, ТАВ Македонија денеска го пречека...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО