Почетна тагови шофершајвна

таг: шофершајвна

ТРИК ЗЛАТО ВРЕДЕН: Поправете напукната шофершајбна без пари – ЕВЕ КАКО

Шофершајбните на автомобилите се многу осетливи и често знаат да напукнат. Свесни сме дека поправката може да биде многу скапа, но постои и многу...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО