Почетна тагови Шарлот Бобкетс

таг: Шарлот Бобкетс

NBA-На денешен ден “Мело” постави рекорд во легендарниот “Медисон Сквер Гарден”...

На денешен ден, Кармело Ентони успеа да направи нешто посебно. На 24.01.2013 година, Њу Јорк Никс го пречека Шарлот Бобкетс. "Никси" убедливо победија со 125:96 a...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО