Почетна тагови Шантел Хамфрис

таг: Шантел Хамфрис

Мајка и ќерка биле избркани од супермаркет, бидејќи биле вака облечени...

Мајка и ќерка од Велика Британија се пожалиле од персоналот на една продавница кои сакале да ги исфрлат поради облеката која ја носеле. Шантел Хамфрис...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО