Почетна тагови прва смена

таг: прва смена

Шалтерите на „Водовод“ утре ќе работат само прва смена

ЈП „Водовод и канализација” -Скопје, ја известува јавноста, своите корисници и граѓаните на град Скопје дека на ден 28.08.2020 (петок) заради празникот Успение на...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО