Почетна тагови прв

таг: прв

Истражувањето открило кој е најчестиот прв симптом на коронавирусот, не е...

Ова истражување било спроведено уште во месец мај и тоа на над 120.000 доброволци ширум Обединетото Кралство. Новото истражување кое што било спроведено меѓу пациентите...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО