Почетна тагови Предраг Данилович

таг: Предраг Данилович

Партизан го “зграби” грчкиот MVP (ВИДЕО)

Јоанис Папапетру пристигнува во Белград! На силно инсистирање на првиот човек на Партизан, Предраг “Саша” Данилович и на легендарниот тренер Жељко Обрадович, пристигнува еден од...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО