Почетна тагови празници

таг: празници

(ФОТО) На Ненад повторно му се појавил крст на челото за...

Триесет и три годишниот Ненад Пауновиќ од Панчево, Србија, тврди дека за време на големите православни празници на челото му се појавува крст кој...

Со измени на Законот за празници уште 10 НЕРАБОТНИ денови

о предлог-законот за измени на Законот за празниците на Република Македонија се воведуваат уште 10 нови празници. Денеска предлог-законот ќе се разгледува на собраниската...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО