Почетна тагови Прахлад Јани

таг: Прахлад Јани

Почина Индиецот , кој ги шокира западните доктори – 80 години...

Индискиот јогин кој тврдел дека не јадел ниту пиел цели 80 години, и бил предмет на медицински истражувања, починал на 90-годишна возраст, објави неговиот...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО