Почетна тагови последниот танц

таг: последниот танц

Хорас Грент: „Последниот танц“ е чисто сра*е

Поранешната ѕвезда на Чикаго Булс од шампионската генерација, Хоранс Грент, за кого се знае дека никогаш не бил во добри односи со Мајкл Џордан...

Џордан: Го мразев Кукоч затоа што мојот „татко“ го сакаше повеќе...

Односот меѓу Мајкл Џордан и Тони Кукоч е без сомнение една од најинтересните теми во документарниот филм „Последниот танц“, кој се однесува на златната...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО