Почетна тагови починати

таг: починати

Минатата година од јануари до јуни починале 9.249, а оваа година...

Јуни останува како црн месец според бројката на починати од Ковид 19. До денешниот последен ден од овој месец во јуни починале 165 луѓе...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО