Почетна тагови почина

таг: почина

ТРАГЕДИЈА-Почина Стеван Јеловац

Страшна вест ја потресе кошаркарска Европа. Вечерва, српскиот кошаркар, Стеван Јеловац ја загуби најважната битка.  На 14 Ноември, Јеловац колабираше на тренинг со својот клуб,...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО