Почетна тагови почетен состав

таг: почетен состав

Ангеловски го откри почетниот состав, ќе напаѓаме со Пандев, средината ќе...

Македонскиот селектор Игор Ангеловски, по вчерашниот последен тренинг, се чини го скрои стартниот состав за пресметката од полуфиналниот плеј-оф бараж против Косово во Лигата...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО