Почетна тагови перо антиќ

таг: перо антиќ

Се разведоа Перо и Ружица Антиќ – таа добила старателство над...

Овие денови, медиумите пишуваат за разводот на популарниот македонски кошаркар Перо Антиќ и неговата сопруга, Ружица Антиќ. По 13-годишниот брак, причините за разделбата на парот...

Пукна тиквата: По 13 години брак се разведе Перо Антиќ

Поранешниот македонски кошаркар и актуелен претседател на Кошаркарската федерација на земјава, Перо Антиќ и неговата сопруга ставиле крај на нивниот заеднички живот, пишува „Женски...

Перо Антиќ: Со добра стратегија и програма ќе ја вратиме кошарката...

Перо Антиќ како единствен официјален кандидат на денешното Изборно собрание ја доби поддршката од страна на делегатите и едногласно беше избран за нов претседател...

(ФОТО) Перо Антиќ се огласи и испрати силна порака до Манасков...

Поранешниот македонски кошаркарски репрезентатиевец кој воедно своевремено беше и капитен на нашата репрезентација, Перо Антиќ се огласи по пат на социјалните мрежи.
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
7.2 ° C
8 °
6.7 °
81 %
5.7kmh
40 %
Sat
8 °
Sun
10 °
Mon
9 °
Tue
11 °
Wed
8 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО