Почетна тагови паркинг

таг: паркинг

Нови правила за паркирање во Сити Мол

Најголемиот шопинг центар во Скопје деновиве воведува нови правила за паркирање. Наместо досегашниот еден час бесплатен паркинг, сега само првите триесет минути...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
7.2 ° C
8 °
6.7 °
81 %
5.7kmh
40 %
Sat
8 °
Sun
10 °
Mon
9 °
Tue
11 °
Wed
8 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО