Почетна тагови пари

таг: пари

Ова досега не сум го видел ни слушнал: еве што ми...

Си чекам на каса јас во еден маркет и во еден момент на касата дојде една девојка, имаше можеби околу 24-25 години и и...

Од сумата ќе ве заболи глава: Еве колку заработуваат српските пејачи...

Во текот на летото, најпопуларните српски пејачи направија незамислива сума пари од своите настапи, а рекордери меѓу нив се Саша Матиќ и Маја Беровиќ,...

НАЈНОВА ВЕСТ: Карлеуша се огласи во врска со „Рекет“ и Боки...

Откако македонските медиуми ја пренесоа веста на српски „Курир“ дека Боки 13 го рекетирал Орце Камчев за 1,5 милион евра бидејќи толку пари ѝ...

Еве со што се подновил Боки 13 по Рекетот, скапа облека...

Два дена во Македонија топ тема е Рекетот од вртоглави 1,5 милиони евра кои Боки 13 го изнудил од бизнисменот Орце Камчев со помош...

Објавена снимка како Боки 13 ги зема парите од Орце Камчев

Италијанскиот весник „La Verita“ објави видео на кое се гледа како Боки 13 и Зоки Кичеец со торба со пари излегуваат од домот на...

КАМЧЕВ СИ ГИ БАРА НАЗАД ПАРИТЕ ОД СЛУЧАЈОТ „РЕКЕТ“

31.07.2019 Осомничениот во случајот на СЈО „Империја“ Орце Камчев, кој му дал поткуп од еден и пол милион евра на Бојан Јовановски-Боки 13 за да...

Пари паѓаа од небо на автопат: Возачите запираа да ги собираат,...

Возачите кои пред два дена се затекнале на автопатот 285 во Атланта, САД имале можност да доживаат она за што други може само да...

Мелита Ракичевиќ: „ Со Виктор доживеав филмска љубов, парите ги потрошивме...

После повеќе од три години медиумска илегала, Мелита Ракичевиќ во интервју за „Бекстејџ“ за прв пат во јавноста прозборе за разводот со сопругот Соме...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
fog
3.5 ° C
4.4 °
2 °
100 %
0.5kmh
40 %
Sun
10 °
Mon
10 °
Tue
11 °
Wed
11 °
Thu
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО