Почетна тагови оглас

таг: оглас

Се молчи за вработувањето 800 административци по етнички клуч

Од Министерството за информатичко општество и администрација кое дава мислење за новите вработувања и од Владата на прашањата на Плусинфо иако ветија сѐ уште...

Бизарен оглас кружи на интернет: „Се продава креветот на кој почина...

Уснија Реџепова беше една од најголемите sвезди од седумдесеттите и осумдесеттите години, па дури и деведесеттите, кога жареше и палеше со песните и изгледот. Заедно...

Објавен јавен повик за избор на кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за претседател...

Согласно Одлуката на Централниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ донесена на последната седница одржана на 22.12.2018 година, а врз основа на член 17 точка е од...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
fog
0 ° C
0 °
0 °
100 %
1.4kmh
90 %
Sun
10 °
Mon
10 °
Tue
5 °
Wed
5 °
Thu
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО