Почетна тагови најбогато семејство

таг: најбогато семејство

Најбогатото семејство на светот заработува 70.000 долари во минута: Држат ланец...

Најбогатото семејство на светот, семејството Волтон, заработува 70.000 долари секоја минута. Додека завршите со читањето на овој текст, најбогатото семејство на светот ќе биде побогато...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО