Почетна тагови модели

таг: модели

Кој модел на Porsche е најпродаван?

Porsche 911 е генерално најпопуларниот автомобил на познатиот германски производител, но во 2020-та година тоа не беше случај. Првиот електричен автомобил на Porsche, моделот Taycan е најпродаваниот...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО